O nas

Firma GRAN POLSKA Sroka&Sroka Sp. Jawna powstała jako firma rodzinna założona w 2004 roku przez dwóch braci Andrzeja i Grzegorza Sroka , od samego początku Kierownictwo firmy GRAN POLSKA kładło nacisk na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań  w oparciu o światowej jakości surowce oraz technologie. W 2013 w wyniku rozwoju firmy, Spółka zmieniła formę prawną oraz nazwę na GRAN PolyChem Sp. z o.o.

Znaczne inwestycje współfinansowane ze środków z Unii Europejskiej oraz nakłady finansowe w budowę Zakładu Chemicznego przyczyniły się do powstania nowoczesnej bazy urządzeń oraz maszyn przeznaczonych do produkcji systemów poliuretanowych używanych w wielu dziedzinach przemysłu, a w szczególności przy produkcji szyb zespolonych o nazwie handlowej JOD32.

Kwestia jakości naszych produktów jest dla nas bardzo istotna dlatego też stale inwestujemy w rozwój infrastruktury oraz laboratorium, co pozwala nam na prowadzenie badań, które zaowocowały wdrożeniem nowoczesnych technologii oraz stałą kontrolę jakości naszych produktów.

Spółka jest właścicielem patentu na wytwarzanie proekologicznej bezrtęciowej masy klejąco uszczelniającej z wykorzystaniem także estrów olejów roślinnych.

Trzon kadry stanowią młodzi, doskonale wykształceni, pełni pasji pracownicy, wsparci poprzez doświadczenie właścicieli.

Aktualności